Logo

wstecz

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE I LECZNICZE TWARZY I CIAŁA

ZABIEGI FIRMOWE ARKANA, AQUATONALE I JEAN D'ARCEL

PEELINGI MEDYCZNE PCA SKIN I INNO-PEEL

KOSMETYKA UPIĘKSZAJĄCA

DEPILACJA WOSKIEM

ZABIEGI NA CIAŁO

IPL

PEELINGI MEDYCZNE  PCA SKIN I INNO – PEEL

CENA
PCA ESTHETIQUE PEEL  Z 10% RETINOLEM 220,00
PCA SENSI PEEL Z TCA 6% 190,00
PCA SENSI PEEL + PCA ESTHETIQUE PEEL / 300,00

INNO – PEEL WHITENING

II i III ZABIEG W SERII
 

250,00

230,00
   

PCA

Laboratorium PCA Skin jest liderem na rynku profesjonalnych, zaawansowanych peelingów w USA od ponad 20 lat . PCA Skin stosuje rygorystyczne badania naukowe aby opracowane produkty były bezpieczne i skuteczne. Wszystkie gotowe formuły preparatów przechodzą najpierw badania kliniczne a w swoim składzie zawierają najnowsze, medycznie wyselekcjonowane składniki aktywne o działaniu odżywczym, nawilżającym i regenerującym, zapewniającym optymalne rezultaty kuracji. PCA Skin nie stosuje w swoich preparatach syntetycznych barwników, zapachów, olejów mineralnych, wazeliny, lanoliny i innych składników uczulających i drażniących skórę. Produkty są szczególnie skuteczne w leczeniu i niwelowaniu różnorodnych schorzeń i defektów skóry jak; trądzik , trądzik różowaty, łuszczyca, przebarwienia, zmarszczki czy blizny. Zabiegi są wykonywane wyłącznie przez osoby posiadające certyfikat PCA Skin, będący dokumentem potwierdzającym ukończenie zaawansowanego seminarium szkoleniowego poświęconego biologii skóry oraz peelingom chemicznym.

PCA SENSI PEEL
Peeling medyczny o delikatnej formule, skomponowany w celu terapii skór wrażliwych i ekstremalnie wrażliwych. Sensi Peel ma na celu wzmocnienie oraz rozjaśnienie skóry zniszczonej słońcem oraz likwidację przebarwień spowodowanych m.in. nadmiernym opalaniem. Sensi Peel ma również działanie przeciwzapalne, przeciwtrądzikowe, zapobiega migracji bakterii oraz działa terapeutycznie w przypadku skóry z trądzikiem różowatym i rumieniem utrwalonym. Zastosowanie PCA SENSI PEEL powoduje złuszczanie wierzchnich warstw naskórka i szybką poprawę stanu skóry. Głębokość i intensywność złuszczania uzależniona jest od typu skóry i indywidualnych potrzeb pacjenta i jest uzależniona od ilości warstw preparatu aplikowanych na skórę.
Głównymi składnikami są; TCA 6% /kwas trój chlorooctowy/, kwas mlekowy, kwas azelainowy, arbutyna i kwas kojowy.

WSKAZANIA DO ZABIEGU                                     

 

PCA ESTHETIQUE PEEL
Zabieg terapeutyczny, który może być zastosowany jako samodzielny zabieg lub w połączeniu z PCA SENSI PEEL w celu wygładzenia, ujędrnienia, rozświetlenia wszystkich rodzajów skóry, również z trądzikiem różowatym i pospolitym. PCA ESTHETIQUE PEEL ma zaawansowana formułę a w swoim składzie substancje rozjaśniające, poprawiające teksturę skóry oraz korygujące wszystkie typy przebarwień m.in. 20% kwas mlekowy, 10 % Retinol /Wit A/, arbutynę, kwas kojowy, kwas l-askorbinowy/Wit C/,wyciąg za szczawiu, wyciąg z zielonej herbaty, Beta-Karoten i Glutation

 

WSKAZANIA DO ZABIEGU

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGÓW PCA SKIN

 

INNO-PEEL (peelingi medyczne)

Laboratorium INNOSEARCH stworzyło linię profesjonalnych peelingów w oparciu o wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży medycyny estetycznej. Profesjonalne zabiegi z linii INNO-PEEL przywracają skórze zdrowy i młody wygląd, odbudowują zniszczenia skóry spowodowane upływem czasu takie jak zmarszczki, utrata elastyczności i właściwego napięcia, są również skuteczne w terapii innych patologii takich jak zaburzenia pigmentacji, rozstępy, czy blizny potrądzikowe.


INNO-PEEL Whitening
Zabieg złuszczająco-rozjaśniający. Jego unikalny skład tworzy pochodna witaminy A oraz aktywne składniki de pigmentacyjne, antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

EFEKTY ZABIEGU

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

   
INNO-PEEL Lactobio C
Zabieg przeciwzmarszczkowy i głęboko regenerujący. Stanowi dwustopniową kurację skóry w okresie przedmenopauzalnym, z pierwszymi oznakami fotostarzenia (tj. utrata elastyczności, napięcia) oraz skóry z zaburzeniami melanogenezy (przebarwienia).


WSKAZANIA DO ZABIEGU

EFEKTY ZABIEGU

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

*PRZED PRZYSTAPIENIEM DO ZABIEGÓW  PCA SKIN I INNO-PEEL KOSMETYCZKA PRZEPROWADZA WYWIAD Z PACJENTEM, DIAGNOZUJE SKÓRĘ I WYKLUCZA EWENTUALNE PRZECIWWSKAZANIA. KLIENTKA WYPEŁNIA SPECJALNĄ ANKIETĘ I OTRZYMUJE INFORMACJE JAK PIELĘGNOWAC SKÓRĘ PO ZABIEGU W WARUNKACH DOMOWYCH . W SALONIE ISNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU SPECJALISTYCZNYCH PREPARATÓW DO PIELĘGNACJI SKÓRY W DOMU, DOBRANYCH INDYWIDUALNIE DO TYPU SKÓRY, POTRZEB PACJENTA I W ZALEŻNOŚCI OD ZABIEGÓW WYKONANYCH W SALONIE.

 

 

 

SILVER © 2013-2014
wykonanie tadeuszSocha