Logo
wstecz

RevitaLash® Advanced światowy lider w stymulacji wzrostu rzęs i brwi.

Najbardziej skuteczna i bezpieczna odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi na świecie. Efekty i bezpieczeństwo udowodnione wielokrotnymi badaniami klinicznymi.

RevitaLash®Advanced 3,5ml - 6 miesięcy kuracji  Cena detaliczna: 330 zł

RevitaLash®Advanced 2ml - 3 miesiące kuracji Cena detaliczna: 250 zł 

NOWOŚĆ Zestaw RevitaLash® - Podwójna Przyjemność - RevitaLash® + RevitaBrow® + mascara RevitaLash® + primer RevitaLash®

Zestaw zawiera:

  1. Dwustronny RevitaLash® Advanced 1.0 ml oraz RevitaBrow® Advanced 1.5 ml
  2. Dwustronną bazę pod macarę Volumizing Primer 3.0 ml oraz pogrubiającą mascarę Volumizing Mascara Raven 3.0 ml
  3. Apaszkę RevitaLash®     

Cena detaliczna: 290 zł 

PINK by RevitaLash® 

Zaczarowana promocja RevitaLash® RevitaLash® ADVANCED 3,5

Działanie i bezpieczeństwo stosowania potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych na świecie. Niedościgniony skład opracowany przez zespół doktora Brinkenhoffa.

RevitaLash® Spotlight Highlighting Pencil 1g

Dzięki niemu optycznie powiększymy oczy, nasze cienie i róż będą idealnie trzymały się przez cały dzień, a usta staną się bardziej wydatne. Neutralny kolor jest odpowiedni dla wszystkich odcieni skóry. Zawiera witaminę E i aloes, które odżywiają i wygładzają skórę oraz wspomagają proces odnowy.

Cena detaliczna: 350 zł 

Revitabrow® ADVANCED - odżywka do brwi

Revitabrow  kolejny innowacyjny produkt przeznaczony specjalnie do stymulowania wzrostu brwi. Odżywka ma te sam składniki aktywne, co Revitalash Eyelash Conditioner oraz dodatkowe wyciągi roślin tj. żeń-szeń, zielona herbata, wiciokrzew, nagietek, pszenica, palma sabałowa. Revitabrow® ADVANCED pomaga odbudować rzadkie i uszkodzone brwi z powodu epilacji i procesów starzenia. Revitabrow® ADVANCED polecany jest również dla Pań, które mają makijaż permanentny brwi. Spektakularnie poprawia wygląd brwi, sprawiając, że brwi są ciemniejsze, grubsze i pełniejsze. 

Cena detaliczna: 270 zł 

Hair Advanced by RevitaLash®

Nowość !!! Hair Advanced by RevitaLash® odżywka do włosów.  

Hair Advanced by RevitaLash® to wyjątkowa odżywka do włosów, która wzmacnia i pogrubia, sprawiając, że włosy stają się pełniejsze i zdrowsze. Produkt poprawia wygląd rzadkich i kruchych włosów.

Wystarczy nałożyć dwie porcje pianki na czyste, wilgotne włosy i wmasować w skórę głowy, tam gdzie mają pojawić się grubsze, pełniejsze i zdrowsze włosy. Nie spłukujemy i układamy włosy jak zwykle. Bogaty skład unikalnej odżywki miłorząb japoński, żeń szeń, pigowiec japoński i białka pszenne.

Pojemność 46ml    

Opakowanie 46ml wystarcza na około 3 miesiące codziennego stosowania

Cena : 490 zł

 

SILVER © 2013-2014
wykonanie tadeuszSocha