Manicure i Pericure

Nasze stopy, dłonie i paznokcie wymagają troskliwej opieki przez cały rok. Warto dbać o ich zdrowie i estetyczny wygląd. Pedicure klasyczny wykonywany metodą tradycyjną i/lub przy użyciu frezarki, to szybki i bezbolesny sposób na poprawę kondycji i wyglądu Państwa stóp. Wykonywany  przy pomocy  frezarki  szybko, bezboleśnie i bez skaleczeń usunie zrogowaciały naskórek ze stóp oraz okolic paznokci, oraz pomoże pozbyć się bardziej bolesnych dolegliwości takich jak : odciski i wrastające paznokcie. Wypielęgnowane stopy sprawią, że poczujecie się Państwo pięknie, świeżo i lekko.

Również dłonie i paznokcie wymagają szczególnie systematycznej pielęgnacji, gdyż są narażone na działanie wielu szkodliwych czynników a stanowią naszą wizytówkę. Częste problemy z łamliwością i rozdwajaniem się płytki paznokciowej oraz z pierzchnięciem skóry dłoni dotyczą coraz większej liczby osób. Dzięki regularnym zabiegom z użyciem profesjonalnych preparatów pomożemy przywrócić im  piękny i zdrowy wygląd. Oferujemy zabiegi pielęgnacyjne i regenerujące skórę dłoni wykonywane przy użyciu profesjonalnych peelingów, balsamów i masek oraz parafiny.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele nowości kosmetycznych takich jak: manicure i pedicure hybrydowy oraz manicure japoński a także klasyczne metody zdobienia i przedłużania paznokci : lakiery i żele . Pracujemy na kosmetykach renomowanych firm zajmujących się stylizacją i pielęgnacją dłoni i paznokci a nasze manicurzystki systematycznie uczestniczą w szkoleniach i pokazach branżowych aby ciągle uzupełniać i wzbogacać ofertę manicure – pedicure.